Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Бізнес-економіка»

Сьогодні, 24 жовтня 2018 року, розпочато процедуру первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Бізнес-економіка» спеціальності 051 «Економіка» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. До роботи приступила експертна комісія у такому складі:

Козик Василь Васильович – завідувач кафедри економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка», кандидат економічних наук, професор, голова комісії;

Батенко Людмила Павлівна– професор кафедри стратегії бізнесу Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», кандидат економічних наук, професор.

Робота експертної комісії триватиме три дні, до 26 жовтня 2018 року включно.За результатами роботи комісією буде підготовлено та подано до Міністерства освіти і науки України висновок про можливість акредитації освітньо-професійної програми.

Наголошуємо, що до 25 жовтня 2018 року на кафедрі прикладної економіки паралельно працює й експертна комісія з проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Економіка довкілля і природних ресурсів» зі спеціальності 051 «Економіка» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти (з 23.10.2018 по 25.10.2018 р.) у складі Князя Святослава Володимировича (завідувача кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Національного університету «Львівська політехніка», доктора економічних наук, професора, голови комісії) та Лицура Ігоря Миколайовича (провідного наукового співробітника Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України», доктора економічних наук, професора).

Сьогодні, 24 жовтня 2018 року проведено комплексні контрольні роботи з дисциплін «Глобальна економіка» та «Економічне управління підприємством» під час роботиакредитаційних комісій освітньо-професійних програм «Економіка довкілля і природокористування» та «Бізнес-економіка» для студентів другого року навчання спеціальності 051 «Економіка» (групи ЕКР-17-1м та ЕК-17-1м) у приміщенні ЦРП «Бізнес-Інкубатор» (зал №2) на ІІ та ІІІ парах відповідно (9:35-10:55 год та 11:10-12:30 год).