Акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм

З 23 по 25 жовтня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  працюють комісії з проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм «Прилади і системи неруйнівного контролю» та «Метрологія та вимірювальна техніка» зі спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

До складу комісій входять:

Освітньо-професійна програма – Прилади і системи неруйнівного контролю

- Кучерук Володимир Юрійович – завідувач кафедри метрології та промислової автоматики Вінницького національного технічного університету, доктор техн. наук, професор – голова комісії

- Яцук Василь Олександрович – професор кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Національного університету "Львівська політехніка", доктор техн. наук, професор – член комісії

Освітньо-професійна програма – Метрологія та вимірювальна техніка

- Володарський Євген Тимофійович – професор кафедри автоматизації експериментальних досліджень, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,  доктор. техн. наук, професор – голова комісії

- Корсун Валерій Іванович – завідувач кафедри метрології та інформаційно-вимірювальних технологій Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», доктор технічних наук, професор. – член комісії.

Акредитація відбувається згідно Закону України «Про вищу освіту» та постанови КМУ «Про затвердження положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах».

За результатами роботи комісією буде підготовлено та подано до Міністерства освіти і науки України висновок про можливість акредитації цих освітньо-професійних програм.