21 квітня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочався «Круглий стіл» на тему: «Сучасні науково-методичні особливості підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 051 Економіка». У процесі ділового спілкування обговорювали: зміст стандартів вищої освіти за відповідними рівнями та формування блоків нормативних та вибіркових дисциплін навчального плану, вимоги до підготовки та захисту випускних робіт, а також обмінювались досвідом з розробки освітньо-професійних програм. Учасниками “Круглого столу” були представники сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України, науково-методичної підкомісії спеціальності 051 Економіка, а також декани та завідувача випускових кафедр спеціальності 051 Економіка ВНЗ України. За результатами “Круглого столу” сформовано пропозиції щодо забезпечення якості освітньої діяльності в процесі підготовки фахівців з спеціальності 051 Економіка.

Інформація оновлюється.