Ivano-Frankivsk IDEATHON 2019

Додаткова інформація: 

Ivano-Frankivsk IDEATHON 2019

Конкурс бізнес ідей Івано-Франківського регіону

Конкурс проводиться ІФНТУНГ, ГО БРІТ з метою підвищення обізнаності та навичок підприємництва для учасників в рамках проекту Creative Spark. Управління та фінансування програми Creative Spark здійснюється Британською Радою.

Для кого?

Особи або команди до 3-х осіб: студенти, випускники чи молоді підприємці Івано-Франківщини, віком від 18-ти до 35-ти років, що «горять» ідеєю власного бізнесу.

Напрямки ідей

  • цифрові технології (ідеї, що передбачають розробку та застосування нового програмного забезпечення або обладнання)
  • соціальний вплив (Ідеї, які матимуть позитивний вплив на наші спільноти та світ за їх межами. Це може бути екологічна або соціальна ідея, яка допомагає тим, хто найбільше потребує (наприклад, соціальне залучення знедолених груп населення, гендерна рівність))
  • креативність (ідеї для нового продукту, виставки чи способу зробити культурне середовище більш динамічним? Ідеї, які допомагають креативним людям залучати нові аудиторії, також розглядатимуться в цій категорії)

В якому вигляді подати ідею?

Заявники повинні надати 60-секундне відео-звернення щодо своєї бізнес-ідеї та продемонструвати свою зацікавленість ідеєю, її реалізації, впливу та якості. Мова у відео-зверненні - українська або англійська.  Для участі потрібно заповнити наступну google-форму: https://forms.gle/pC6Yjnpx1t9iefNf6 Також буде потрібна допоміжна коротка аплікаційна форма: http://bit.ly/IdeaIvano2019

Нагороди

Переможці конкурсу будуть нагороджені призами. Це включатиме грошовий приз у вигляді початкових бізнес інвестицій (1000GBP), а також професійний розвиток, для кращих 10 команд.

Також кращі ідеї будуть запрошені до участі в конкурсі бізнес ідей від Британської ради The Big Idea Challenge 2020, який відбуватиметься весною 2020 р.

Важливі дати

1 жовтня -  1 грудня 2019 - період подачі ідей на конкурс

2-4 грудня 2019 – оцінювання ідей журі

Правила участі: http://bit.ly/IFIdeathon2019rules

Якщо у Вас виникли питання, щодо участі в конкурсі пишіть на пошту: Сергій Максим'юк | Катерина Голубчак

Українська