Big Idea Challenge 2020

Додаткова інформація: 

Ви студент, випускник чи молодий підприємець, який має відношення до ІФНТУНГ або ГО БРІТ у віці від 18 до 35 років? | Ви мрієте про те, щоб одного дня розпочати свій власний бізнес?

Якщо так, то це може бути саме така можливість! Конкурс відео-пітчингу бізнес ідей The Big Idea Challenge є ключовою частиною програми Британської Ради Creative Spark Higher Education Enterprise Programme та заохочує вас розробити інноваційний новий "стартап", а потім розповісти світові про це. Отже, незалежно від вашої ідеї, ви можете розказати, як вона вирішує реальні проблеми і може «похвалитися» клієнтам. Потім гляньте поради нижче, щоб дізнатися, як це зробити

Будь ласка заповніть дану  <<<аплікаційну форму>>>  щоб взяти участь в конкурсі Big Idea Challenge 2020

***Розділи аплікаційної форми***

Ключові поради: 

 1. Вимоги до учасників
 2. Призи
 3. Категорії
 4. Часова лінія в ІФНТУНГ
 5. Критерії відбору
 6. Поради для пітчингу
 7. Приклади відео
 8. Інші ресурси
 9. Контакти

Вимоги до кандидатів

 •  Команди повинні складати не більше трьох осіб (можлива участь одноосібно) 
 • Англійська мова, яка підходить для участі в англійських середніх освітніх програмах та презентаціях, вимагається від усіх учасників команд, які беруть участь у конкурсі. 
 • Учасники повинні бути не менше 18 років, а не старше 35 років. 
 • Учасники повинні бути громадянами Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизії, України та Узбекистану. 
 • Учасники конкурсу повинні бути дотичними до партнерських установ Creative Spark (ІФНТУНГ або ГО БРІТ).
 • Учасникам, як правило, необхідно брати участь у деяких заходах, що пропонуються в рамках програми Creative Spark.

Призи

Переможці конкурсу будуть нагороджені призами. Це включатиме грошові призи у вигляді фінансування на початок бізнесу 2000 GBP, на національному рівні +1000 GBP на міжнародному рівні, а також професійний розвиток, маркетингову підтримку, можливості наставництва від предстанвиків з Великобританії.

Категорії

Будуть три категорії в конкурсі:

 • Цифрові технології(Digital Technology) включають ідеї, що передбачають розробку та застосування нового програмного забезпечення або апаратних засобів.
 • Соціальний вплив(Social Impact) - це ідеї, які матимуть позитивний вплив на наші спільноти та світ за її межами. Це може бути екологічна або соціальна ідея, яка допомагає тим, хто найбільше потребує (наприклад, соціальне включення груп знедолених, гендерна рівність). 
 • Творчість(Creative) - це ідеї для нового продукту, виставки чи способу зробити культурне середовище більш яскравим? Ідеї, які допомагають творчим людям охопити нові аудиторії, також розглядатимуться в цій категорії

Timeline in IFNTUOG

 • Початок - 2 березня 2020 року
 • Тренінг у вигляді вебінару для учасників конкурсу для покращення їхньої ідеї - 6 травня 2020 (програма буде доступна пізніше)
 • Кінець прийому заявок в ІФНТУНГ (ГО БРІТ)  -  24 травня 2020 (дату змінено у зв'язку з карнатином)

Критерії відбору

Поради для пітчингу

 1. Почніть з дуже сильного вступу, де ви описуєте проблему, до якої ви звертаєтесь, і переконайтеся, що ви привернете увагу аудиторії, використовуючи особисту історію або потужну статистику 
 2. Опишіть своє рішення, як воно вирішує проблему, яку ви раніше ідентифікували, і як вона відрізняється від існуючої конкуренції (якщо вона є!)
 3. Змалюйте, на кого впливає проблема (ваш клієнт), і дізнайтеся, скільки людей постраждало, щоб показати, наскільки великий ринок
 4. Продемонструйте, як ваша ідея заробить гроші і потенціал для цього
 5. Майте сильний закриваючий вирок слоганом для своєї ідеї
 6. Практика, практика, практика!

Приклади відео пітчингу

Інші ресурси

Контакти

Українська