Співпраця з СІМА

Додаткова інформація: 

Міжнародна акредитація СІМА навчальних програм Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

В травні 2017 року програма підготовки на рівень бакалавра та магістра за спеціальністю 071 «Облік та оподаткування» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу була акредитована Привілейованим Інститутом Управлінських бухгалтерів Великобританії CIMA (Chartered Institute of Management Accountants).

 

CIMA визнає Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу авторитетним і поважним вищим навчальним закладом України, надаючи перелік заліків випускникам вказаної спеціальності з урахуванням вдосконаленої процедури СІМА акредитації навчальних програм фінансового напрямку.

 

Партнерство Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та СІМА дозволить випускникам за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» полегшити процедуру отримання кваліфікації СІМА в майбутньому, оскільки іспити СІМА Сертифікаційного та Операційного рівня будуть зараховані при умові успішного завершення навчання в даному ВУЗі.

 

Зараховано буде іспити СІМА з наступних модулів:

 

Сертифікаційний рівень СІМА:

ВА1      Основи бізнес економіки

ВА2      Основи управлінського обліку

ВА3      Основи фінансового обліку

ВА4      Основи етики, коропративного управління та бізнес права

 

Професійна кваліфікація СІМА – Операційний рівень :

Е1        Менеджмент організацій

Р1        Управлінський облік

F1        Фінансова звітність та оподаткування

 

Заліки надаватимуться випускникам 2018-2022 років. Акредитацію буде продовжено за умови успішної співпраці та належних результатів екзаменування на кваліфікацію СІМА кандидатів від ВУЗу.

Отримавши звільнення від певних іспитів СІМА, студенти отримують перевагу, оскільки це дає їм можливість отримати міжнародну сертифікацію в значно коротші строки.

 

Для отримання міжнародного СІМА Диплому з управлінського обліку випускники бакалаврату та магістратури повинні будуть здати лише один іспит – зовнішнє тестування – кейс-стаді операційного рівня (ситуаційна задача). Це буде значно акселерувати карєрний розвиток випускників, підсилюватиме конкурентні переваги на ринку праці – адже молоді фахівці будуть володіти знаннями та навиками кращих світових стандартів, що затребувані вітчизняними та міжнародними бізнесами.

 

 

 

Інформація про СІМА

 

CIMA, The Chartered Institute of Management Accountants (Привілейований Інститут Управлінських бухгалтерів, Великобританія) заснований в 1919 році. Є провідною й найбільшою в світі професійною асоціацією фахівців з управлінського обліку. Налічує 229 000 членів і студентів, які працюють у 179 країнах.

CIMA тісно співпрацює з роботодавцями, проводить передові дослідження, постійно вдосконалює свій навчальний план, оновлює вимоги до фахівців з кваліфікацією CIMA і забезпечує їхнє подальше професійне зростання для того, щоб статус випускника CIMA і в майбутньому залишався найкращою рекомендацією для роботодавців, які шукають фінансово грамотних лідерів бізнесу.

Професіоналізм та етика лежать в основі діяльності CIMA, тому члени і студенти Інституту відповідають високим моральним і кваліфікаційним вимогам, мають стратегічне бачення розвитку бізнесу.

 CIMA спільно з Американським інститутом сертифікрованих публічних бухгалтерів AICPA заснувала статус привілейованого міжнародного фахівця в галузі управлінського обліку CGMA (Chartered Global Management Accountant) з метою підвищення престижу професії фахівця з управлінського обліку. Цим статусом нагороджуються найбільш талановиті та цілеспрямовані фахівці з управлінського обліку, що володіють знаннями і здібностями для інтенсивного розвитку бізнесу.

 

Члени і студенти CIMA в Україні працюють на промислових і торговельних підприємствах, у державних установах і некомерційних організаціях - загалом це більше, ніж 200 компаній ключових галузей економіки: сільськогосподарської та харчової, хіміко-фармацевтичної, електроенергетичної промисловості, будівництва, фінансів, державного сектору, інших .

 

В Україні доступне очне та дистанційне навчання за програмами СІМА.

Скласти іспити можна у 7 найбільших містах України: Київ, Миколаїв, Дніпро, Харків, Івано-Франківськ, Львів,Тернопіль на базі 21 екзаменаційного центру Pearson Vue. 

Докладніше на www.cimaglobal.com і в Twitter www.twitter.com/CIMA_News

Українська