Нафтова і газова промисловість - ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Вівторок, 27 Березень, 2018 - 10:00 до П'ятниця, 30 Березень, 2018 - 18:00

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України №1364 від 10.10.2017 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» ІФНТУНГ визначено базовим вузом з проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість».

27-30 березня 2018 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  відповідно до наказу ректора ІФНТУНГ № 12/2 від 14.11.2017 ІІ тур Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу в галузі «Нафтова і газова промисловість» проходитиме у п’яти  номінаціях:

- нафтогазова інженерія;

- обладнання нафтогазової галузі;

- енергоефективність, вимірювальні та інформаційні технології в нафтогазовій промисловості;

- економіка та управління у нафтогазовому комплексі;

- геологія, геофізика, екологія та геотуризм.

Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей