Конкурс

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Калуського фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про фахову передвищу освіту» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора   Калуського фахового  коледжу економіки, права та інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Зареєструйся! 5.06 о 10.00 в ІФНТУНГ відбудеться обласна учнівська олімпіада з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління.

УВАГА! Зареєструйся! 5.06 о 10.00 в ІФНТУНГ відбудеться обласна учнівська олімпіада з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління.

На базі Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу буде проведена В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ 5 ЧЕРВНЯ 2020 р. О 10.00 обласна учнівська олімпіада з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України №1271 від 04.10.2019 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» ІФНТУНГ визначено базовим вузом з проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість».

26-29 березня - ІІ тур Всеукраїнського студентського конкурсу в галузі «Нафтова і газова промисловість»

На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  26-29 березня 2019 р. відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу в галузі «Нафтова і газова промисловість» у п’яти  номінаціях:

- нафтогазова інженерія;

Ідентифікаційний комітет з питань науки оголошує конкурс

Відповідно до статей 21 та 22 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», Положення про конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1042, та протоколу засідання Ідентифікаційного комітету з питань науки від 14 січня 2019 р. №2/19, Ідентифікаційний комітет з питань науки оголошує конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій. Конкурс відбувається з 29 січня 2019 р.

9.11. 2018 об 11.00 – НТБ ІФНТУНГ: Запрошуємо на Всеукраїнський диктант національної єдності!

Вісімнадцятий Всеукраїнський диктант національної єдності традиційно відбудеться в День української писемності та мови  – 9-го листопада і звучатиме на Першому каналі Українського радіо.

Кафедра філології та перекладу і науково-технічна бібліотека ІФНТУНГ запрошують взяти участь у Всеукраїнському диктанті національної єдності, який писатимуть всі охочі у читальному залі технічних та гуманітарних наук НТБ ( к. 23, ІІ поверх).

Початок заходу – 9. 11.2018 об 11.00

Містер ІФНТУНГ 2018

В актовому залі ІФНТУНГ 17 травня 2018 року відбудеться довгоочікуване свято краси та стилю "Містер ІФНТУНГ 2018".

Оргкомітет конкурсу «Міс ІФНТУНГ 2018» запрошує студенток університету на кастинг!

Офіційно розпочато подачу заявок на участь у конкурсі «Міс Університету нафти і газу 2018»! Для участі в кастингу студентки повинні заповнити Google форму (https://goo.gl/forms/lMuBoedrBhTIFji73). Реєстрація анкет на кастинг завершиться 17 лютого 2018 року.