Add Department News:
News Cover Image:
![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/image_350x295/public/news_image/73320463_2352274148233769_7167427348956971008_n.jpg?itok=ri-GYQTh)
В суботу 26 жовтня в місті Одеса проходив Кубок України 2019 з регбі 7 серед жіночих команд в якому приймала участь Ольга Гірак студентка ІФНТУНГ групи ЕК-19-1 - вона перша спортсменка в історії університету, яка почала грати регбі 7 Виступаючи за команду ДЮСШ-2" Прикарпатські вовчиці" Ольга добре себе зарекомендувала і допомогла команді зайняти 4 місце.
Українська