![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/image_350x295/public/news_image/img_4480_1.jpg?itok=evwKSjEf)
7 листопада 2017 року кафедра англійської мови зініціювала проведення виховного заходу, приуроченого до Дня студента. У концерті, основною метою організації якого була популяризація англійської мови як однієї з основних мов міжнародного спілкування, взяли участь студенти I-V курсів усіх спеціальностей. Справжньою перлиною став виступ колишньої викладачки кафедри п. Людмили Книш. Запальні танці, талановите виконання пісень, віршів, гуморесок англійською мовою у супроводі слайд-шоу найцікавіших хвилин на заняттях з англійської мови зробили концерт справжнім святом для студентів та викладачів університету.
У планах - організація благодійного концерту з метою збору коштів для фінансової підтримки "Дому Сірка". Сподіваємось, що ректорат університету, деканати інститутів, студентський та викладацький профкоми, а також студенти і викладачі усіх кафедр та усі небайдужі до життя братів наших менших приєднаються та підтримають нашу благодійну акцію. Орієнтовний час проведення акції - травень 2018 року.