Add Department News:
News Cover Image:
![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/image_350x295/public/news_image/79301474_445493293067363_5070459693248282624_n.jpg?itok=MztTy1O2)
У вівторок, 3 грудня, у спорткомплексі нашого університету відбувалися змагання з волейболу в рамках обласної універсіади. У змаганнях брали участь студентки закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації. Команда ІФНТУНГ посіла друге місце. Перемогу святкували дівчата із Прикарпатського університету. Третіми були студентки Івано-Франківського національного медичного університету.
Українська