Благодійний концерт

News Cover Image: 
News category: 

У середу, 28 листопада 2018 року кафедрою англійської мови було зорганізовано та проведено Благодійний концерт  "Environment should be friendly".

Варто зазначити, що  англомовні концерти, основною метою якиї є підвищення мотивації студентів щодо вивчення англійської мови, не є новинкою.

Проте цього разу за ініціативи та активного сприяння завідувача кафедри, к.ф.н., доцента Іванни Іванівни Озарко та ст. викладача кафедри Олени Анатоліївни Мельник було прийнято рішення поєднати дві мети навчально-виховного процесу в ІФНТУНГ: сприяти вивченню англійської мови й 

вихованню таких важливих рис характеру сучасних студентів, як доброта, щирість, співчуття та милосердя.

Результатом такого поєднання  став благодійний концерт, вилучені кошти від якого (а це на даний час близько 15 тис. грн. ) будуть спрямовані на допомогу та втілення у життя мрій дітей Прикарпаття, які позбавлені батьківської ласки та турботи й змушені проживати у сиротинцях, притулках або, маючи серйозні вади здоров'я, у закладах санаторного типу.

Приємно, що  така ідея була втілена у життя за сприяння Мальтійської служби допомоги, яка надала листи дітей до Святого Миколая з проханнями отримати подарунки й солодощі. Студенти ІФНТУНГ радо підтримали ініціативу кафедри й підхопили її, вирішивши "допомогти"  Святому Миколаю зібрати подарунки для діток.

Раді повідомити, що концерт вийшов добре зорганізованим,  пізнавальним та веселим завдяки цікавому сценарію, розробленому ст. викладачем кафедри Оленою Анатоліївною Мельник.

Дуже Вам дякуємо, Олено Анатоліївно, за Ваш невичерпний фонтан творчих ідей та думок!

Дякуємо також генераторові ідеї милосердя - завідувачці кафедри, к.ф.н., доцентові Іванні Іванівні Озарко за пошук тих, кому доля дітей не байдужа і хто міг би справді допомогти!

Звичайно,ж, концерт не був би цікавим та пізнавальним,  якби до нього не долучилися викладачі кафедри, які сприяли підбору різноманітних номерів концерту та  допомозі студентам в їх організації. 

Дякуємо за активну співпрацю із студентами Надії Василівні Мойсеєнко, Інні Андріївні Сахневич, Олені Анатоліївні Мельник, Іванні Іванівні Озарко та Галині Іванівні Лазарук!

Проте, свято не було б святом, якби б не активна участь студентів у ньому!  Проведений захід ще раз довів, що студенти в ІФНТУНГ - найкращі!!

Дякуємо УЧАСНИКАМ КОНЦЕРТУ за вашу доброту, милосердя, співчутливість та небайдужість до чужого горя, за активну життєву позицію та.... знання англійської мови, які ви не припиняєте й, сподіваємось, ніколи не припинете здобувати протягом усього життя!

Наша щира подяка УСІМ ГРУПАМ, які долучилися до нашої благодійної акції!

Окрема подяка діткам зі шкіл № 21, 1!! Ви -наше майбутнє!!!Ви - класні, ми віримо у вас!!!

Також дякуємо УСІМ ВИКЛАДАЧАМ та адміністрації ІФНТУНГ, які нас підтримали та долучились до збору благодійних коштів!

Загалом наш благодійний концерт ще раз довів, що українці - щирі, милосердні та співчутливі люди, які завжди готові об'єднатися заради  досягнення спільної мети, особливо коли ця мета -  творити добро!

                                          

ДЯКУЄМО!

Українська