![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/profiles-photo/e746c30c-1313-4bcd-bdc4-132788307e76.jpg?itok=ZDvmozyE)
Усім привіт, я Мельник Євгенія Сергіївна 2002 року народження, навчаюсь в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з 2019р.
Зараз я студентка 1 курсу Інституту гуманітарної підготовки та державного управління кафедри "Публічне управління та адміністрування".
Я вважаю себе активною, відповідальною, веселою та комунікабельною. Налаштована зробити все, щоб покращити наше з вами студентське життя.
За період навчання на першому курсі я брала участь у проектах від міської ради Івано-Франківська "Молодь і Влада" та "Школа лідерства", успішно закінчила стажування в ЦНАПі та отримала сертифікати про набутий досвід.
Маю намір і надалі підкорювати вершини, не зупиняючись на досягнутому.