Передерко Віталій Петрович

Українська
Посада: 
Вчене звання: 
Науковий ступінь: 

Працює заступником начальника управління туризму та міжнародної технічної допомоги департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури  Івано-Франківської облдержадміністрації, доцент кафедри туризму ІФНТУНГ.
   Освіта вища, закінчив Прикарпатський університет імені Василя Стефаника в 2004 році, магістр історії. З 2008 року кандидат історичних наук, захистив дисертацію на тему «Галичина в політиці Російської імперії (1900-1914 рр.)» в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Отримав атестат доцента 2013 року.
   Стаж наукової роботи: 9 років.
   Основні напрямки наукової роботи: нормативно-правове забезпечення туристичної діяльності, організація туристичного супроводу на території області, історія туризму, туристичне краєзнавство, маркетинг та промоція туристичного продукту Івано-Франківської області, залучення інвестицій в туристичну галузь Івано-Франківської області, російський фактор у суспільно-політичних процесах на західноукраїнських землях у кінці ХІХ - на початку ХХ ст.
   Видання: 39 публікацій, у т.ч. 3 монографії. Є автором та співавтором нормативно-правових документів у сфері туризму: 1) Положення про Акредитаційну комісію з видачі дозволів на право здійснення туристичного супроводу на території Івано-Франківської області (2005 р.); 2) Програма розвитку туризму в області на 2009–2010 рр. (2009 р.); 3) Регіональна цільова Програма розвитку туризму в області на 2011–2015 рр. (2010 р.); 4) Угода про спільну діяльність між Івано-Франківською та Хмельницькою облдержадміністраціями щодо організації туристичного супроводу на трансрегіональних маршрутах (2010 р.); 5) Комплексна регіональна цільова програма розвитку туризму в області на 2016-2020 роки (2015 р.).

      З 2014 р. учасник команди проекту Європейського Союзу «Івано-Франківська область – край для туризму» грантової програми ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Проект "Івано-Франківська область - край для туризму" впроваджується департаментом міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації за фінансової підтримки Європейського Союзу. Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття (https://www.facebook.com/EU-Project-Ivano-Frankivsk-region-land-for-tour...).

 

Belonging Department: