Підбиваємо підсумки – налаштовуємось на новий навчальний рік!

26 червня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась остання у 2018-2019 навчальному році Вчена рада. Розпочинаючи засідання, ректор ІФНТУНГ Крижанівський Є. І. окреслив порядок денний. Присутні мали розглянути та вирішити низку важливих питань, серед яких:

1. Затвердження освітньо-професійних програм та навчальних планів за всіма рівнями вищої освіти на 2019-2020 навчальний рік

2. Присвоєння вченого звання

3. Конкурсні справи

4. Встановлення розміру вартості навчання для вступників 2019 року

5. Про рекомендацію кандидатур студентів на призначення іменних стипендій

6. Про внесення доповнень до Положення про НДРК

7. Про внесення змін до Положення про планування і облік навчальної, методичної і організаційної роботи науково-педагогічних працівників

8. Різне.

Були обговорені зміни до правил прийому до ІФНТУНГ у 2019 році, з якими можна буде ознайомитись на сайті університету. На Вченій раді був присутній директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Кімакович В. Є.

Також були надані рекомендації та гриф «Затверджено Вченою радою університету»:

- підручнику «Сучасні моделі і технології менеджменту (інформаційний аспект)», авт.:Устенко А.О., Малинка О. Я.

- навчальним посібникам:

  • «Комп’ютерні системи автомобілів», автори: Криштопа С. І., Криштопа Л. І.;
  • «Мікроекономіка», автор Яцюк О. С.;
  • «Мікропроцесорні технічні засоби автоматизації (Ч.2. FBD – програмування PLC)», автори: Когутяк М. І., Лагойда А. І.;
  • «Організація, планування і управління виробництвом», автор Кулик Т. П.;
  • «Мова програмування PYTHON для науковців і інженерів», автор Копей В. Б.;
  • «Мова програмування VBA для інженерів»,  автор Копей В. Б.;
  • «Управління конкурентоспроможністю», автор Станьковська І. М.;
  • «Економічна теорія (англ. мовою)», автори: Мацьків Р. Т., Топольницька Т. Б., Боднарук І. Р., Малик Г. Д. 
  • електронному засобу навчального призначення «Вища математика (ч. VІІІ)», автори: Мойсишин В. М., Ріпецький Р. Й.

Вирішення усіх зазначених питань відіграватиме важливу роль у плануванні та покращенні діяльності університету в наступному 2019-2020 навчальному році при підготовці висококваліфікованих фахівців та впровадженні кращих ідей науковців у виробництво чи управління галузями. Особлива увага була зосереджена на якості освітньо-професійних програм та навчальних планів та високій кваліфікації науково-педагогічного колективу. Здобутки в цій сфері засвідчили високі дипломи та нагороди: диплом доктора технічних наук отримав Роп'як Любомир Ярославович – доцент кафедри комп’ютеризованого машинобудування, автор 41 винаходу і корисних моделей; нагрудним знаком МОН України – «Відмінник освіти», за багаторічну працю та особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців нагороджено Федоровича Ярослава Теодоровича, завідувача кaфедри нафтогазових машин та обладнання; медаллю «За заслуги перед ІФНТУНГ» за багаторічну працю на посаді директора Центру культури та дозвілля нагороджено Литвиненка Володимира Дмитровича, Заслуженого працівника культури України.

Приємним подарунком для університету на завершення навчального року став диплом фіналіста проектів з Тижня сталої енергетики ЄС у Брюсселі –  щорічного заходу, організованого Європейською комісією, що об'єднує державні органи, приватні компанії, НГО та споживачів для просування ініціатив з енергозбереження та підвищення інтересу до відновлюваних джерел енергії. Проект ІФНТУНГ «HIGHER ENGINEERING TRAINING FOR ENVIRONMENTALLY SUSTAINABLE INDUSTRIAL DEVELOPMENT 543966-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR» став фіналістом у номінації  «Кращі проекти в країнах Східного партнерства».

Тож підсумки підбито, діяльність проаналізовано! Налаштовуємось на успішний новий навчальний рік!

 

Українська