«Макет ідеального ренесансно-барокового міста-фортеці Станіславова XVII – XVIII ст. як символ краси і функціональності сучасного Івано-Франківська» - підтримуємо проект!

Цього тижня стартувало голосування за проекти бюджету участі міста Івано-Франківськ, яке триватиме до 20 травня. Серед 133 проектів є і проект Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу «Макет ідеального ренесансно-барокового міста-фортеці Станіславова XVIIXVIII ст. як символ краси і функціональності сучасного Івано-Франківська».

Деталі проекту та можливість проголосувати знаходяться за посиланням http://bu.mvk.if.ua/projects2019/37055.

Поки що доступним є лише електронне голосування (на сайті http://bu.mvk.if.ua/projects2019/37055), яке відбувається через ідентифікацію за допомогою електронного цифрового підпису або BankID. Відразу після Великодніх свят – з 3 травня можна буде і у Центрах надання адміністративних послуг (Центральний ЦНАП (вул. Незалежності, 9), Територіальний підрозділ (вул. Івана Павла ІІ, 4), Територіальний підрозділ (вул. Мазепи, 185), Територіальний підрозділ (вул. Галицька, 124А). 

Проголосувати у центральному ЦНАПі можна буде у всіх адміністраторів. Для цього слід в терміналі обрати послугу «Голосування Бюджет участі» й у визначений час проголосувати у вільного адміністратора. У територіальних підрозділах буде виділено окремого спеціаліста.

З графіками роботи ЦНАПу та його підрозділів можна ознайомитись на сайті структури - http://cnap.if.ua/ . Важливо зауважити, що у четвер центральне відділення працює до 20:00.

Крім цього, буде можливість проголосувати у мобільному ЦНАПі, який курсувати містом у попередньо визначені години та за визначеним маршрутом. Згодом на сайті з’явиться інформація про це.

Проголосувати за проекти зможуть особи, які на день голосування досягнули 18 років та мають прописку на території Івано-Франківської міської ради. Тобто не лише ті, хто мають міську прописку, а й ті, хто прописані у приміських селах – Угорниках, Хриплині, Микитинцях, Крихівцях чи Вовчинці. При собі потрібно мати паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідку на постійне проживання, посвідку на тимчасове проживання. Внутрішньо переміщені особи додатково пред’являють довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Також голосувати за проекти можуть іноземні студенти, які мають відповідну прописку.

Щиро сподіваємось на вашу підтримку при голосуванні!

Назва проекту: Макет ідеального ренесансно-барокового міста-фортеці Станіславова XVII – XVIII ст. як символ краси і функціональності сучасного Івано-Франківська

Номер проекту: ПР-110/19

Дата надходження: 17.04.2019

Автор проекту: Поліщук Лариса Клавдіївна

Тип проекту: Великий проект

Вид проекту: Загальноміський

Напрямок проекту: Інші проекти

Місце реалізації завдання: вул. Шопена, 1 (Макетна майстерня кафедри архітектури та містобудування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу)

Опис проекту:

Проблема, на вирішення якої спрямований проект:

Залучення громади міста до:

  • інтерактивного ознайомлення мешканців та гостей з історико-архітектурною спадщиною Івано-Франківська, яка є маловідомою і частково втраченою впродовж ХХ – початку ХХІ ст.;
  • ознайомлення із провідними світовими ідеями створення «ідеальних» міст у різні історичні епохи (Ренесанс, бароко, епохи просвітництва, модернізму, соціалістичного реалізму, постмодернізму тощо);
  • обговорення актуального питання гармонійної еволюції нашого міста: розвитку агломерації; розвитку агломерації зі збереженням «ідеальності»; альтернативний шлях.

Мета проекту:

Представлення мешканцям та гостям міста історичного вигляду ідеального міста-фортеці Станіславів XVII – XVIII cт. у вигляді макету (М 1:1000), спрямоване на залучення мешканців до пошуків шляхів вирішення проблеми гармонійного розвитку Івано-Франківська, підвищення рівня його туристичної привабливості.

Проект елементів макету; виготовлення ЗD моделей елементів бастіонної фортеці, житлових будівель, сакральних споруд, в’їзних брам тощо буде створено на безкоштовній основі молодими архітекторами Івано-Франківська (керівник робочої групи зі створення макету – Поліщук Лариса).

Результати проекту:

  • візуалізація сучасними засобами та матеріалами історичного вигляду унікальної з точки зору європейської історії Станіславівської фортеці XVII – XVIII cт.;
  • підвищення рівня обізнаності мешканців шляхом демонстрації макету на різних локаціях (освітні, релігійні, адміністративні заклади, комунікаційні вузли, виставкові, торгові простори тощо);
  • покращення туристичної привабливості;
  • промоція міста міжнародній спільноті;
  • використання технічного обладнання (плотера) для інших громадських ініціатив молодих архітекторів, дизайнерів.
Українська