Наша міць і слава!

Вони воювали в найгарячіших точках військового конфлікту на сході держави, допомагали пораненим та рятували життя, захищали мир та свободу кожного… І головне – мали спільну мету – зберегти рідну Україну та відбити наступ загарбника. Зараз вони сумлінно вчать молодь мужньо оберігати честь і славу українців, незалежність нашої держави! Йдеться про викладачів кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які отримали відзнаки міського голови Руслана Манцінківа – «За честь і звитягу».

Так, сьогодні на сесії Івано-Франківської міської ради нагородили:

• полковника Андрія Станецького,
  • підполковника Олександра Заремблюка,
  • підполковника Дмитра Лісафіна,
  • підполковника Віталія Мархалевича,
  • підполковника Віктора Монастирського,
  • майора Івана Досина,
  • підполковника Євгена Андрейчікова,
  • капітана Сергія Рудчука,
  • майора Андрія Присяжного,
  • капітана Віктора Нищука.

Відзначимо, що Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ніколи не залишався осторонь тих подій, які відбуваються в державі. Всі викладачі кафедри військової підготовки брали участь в АТО, мають досвід бойових дій, а її випускники служать в усіх видах Збройних cил України. Наш університет давно готує офіцерів служби пального для нашої армії, які відповідають за транспортування пального, його розподіл у військові частини, забезпечення його якості. Сьогодні кафедру, без перебільшень, називають кузнею офіцерських кадрів, адже вона пропонує курсантам якісну освіту, виховує у майбутніх офіцерів патріотизм, високі моральні якості, поняття офіцерської честі. У навчанні викладачі кафедри військової підготовки поєднують традиції класичної європейської та національної військової школи, використовують досвід підготовки військових спеціалістів провідних держав, високу динаміку розвитку науково-педагогічного потенціалу.

Дякуємо вам за мужність і мирне небо!

Довідково. Відзнака міського голови Івано-Франківська «За честь і звитягу» є нагородою місцевого значення, яка вручається мешканцям та уродженцям міста, а в окремих випадках іншим громадянам України, які проявили мужність, звитягу та героїзм, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України, або мають інші вагомі заслуги чи досягнення під час особистої участі в АТО на сході України (в тому числі і за волонтерську діяльність) та інші вагомі заслуги перед громадою міста. Відзнакою нагороджуються учасники АТО на сході України – військовослужбовці, добровольці, правоохоронці, медичні працівники, рятувальники, волонтери, інші категорії мешканців та уродженців міста Івано-Франківська.

Фото – Galka.if.ua