Комп’ютерний лікнеп для франківських пенсіонерів

Хто сказав, що комп’ютерні технології та інтернет – це привілей молоді та підлітків? Сьогодні, 22 квітня, у Центрі розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу вже вчетверте урочисто вручили сертифікати 22 учасникам курсів з основ комп’ютерної грамоти для осіб пенсійного віку – власників картки івано-франківця. Навчання для осіб пенсійного віку відбувається на безоплатній основі. І це завдяки проекту, що діє з 2017 року за ініціативи міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, підтримки управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету та управління праці Івано-Франківської міської ради та організації й кадрового забезпечення кафедри підприємництва та маркетингу Інституту економіки та менеджменту ІФНТУНГ.

Слухачі курсів не шкодували слів подяки для організаторів та виконавців: трояндами вшанували завідувачку ЦРП «Бізнес-Інкубатор» Бережницьку У. Б., завідувача кафедри підприємництва та маркетингу, проф. Перевозову І. В. та викладачів кафедри О. Василик, Н. Даляк та Х. Обельницьку.

Вже традиційно на урочисте вручення сертифікатів приходять представники виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Начальник управління економічного та інтеграційного розвитку Кромкач Н. О. та  управління праці Івано-Франківської міської ради Дмитраш Н. Ю. сьогодні променіють посмішками: за півтора місяця люди «золотого віку» опанували ПК на рівні звичайного користувача, навчились самостійно обслуговувати власні банківські картки, оплатити  комунальні послуги  через інтернет тощо.

В необхідності таких курсів для пенсіонерів переконані Уляна Бережницька та Ірина Перевозова. Адже для людей «золотого» віку комп’ютер відкриває масу можливостей і може стати незамінним помічником у повсякденному житті. І про це свідчить черга – 125 охочих вивчати ПК сеньйорів.

Ми вітаємо учасників курсу, які успішно його завершили, здолавши свої страхи та сумніви. А для ініціаторів та організаторів – це чергова перемога у великій справі розвитку особистості та розбудові держави. Адже країна – це ТИ!

Фотозвіт оновлюється.

Довідково. На виконання Договору про співпрацю між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та ІФНТУНГ У ЦРП «Бізнес-інкубатор» ІЕМ ІФНТУНГ проводяться курси навчання з основ комп’ютерної грамоти для пенсіонерів на безоплатній основі.