ІФНТУНГ став офлайн-хабом для проходження курсів з програмування від Гарвардського університету

Курс «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі. Від початку березня найновіша версія цього курсу в перекладі українською мовою доступна на освітній платформі «Prometheus».

Разом із запуском курсу в Україні почали працювати офлайн-хаби - це місця, де група, яка проходить онлайн-курс, зможе збиратися раз на тиждень, щоб обговорити складні моменти з ментором-фахівцем. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, як основний осередок навчання провідних фахівців ІТ-галузі, став саме таким офлайн-хабом. Координатор – директор інституту інформаційних технологій, проф. Лютак Ігор Зіновійович. Сьогодні, 19 березня, в ІФНТУНГ відбудеться перше заняття.

Зазначимо, що курс «Основи програмування CS50 2019» розрахований як на новачків, так і на тих слухачів, які вже мають стартовий досвід в програмуванні. «CS50: Основи програмування» побудований як лекторій Гарвардського університету. Ви матимете доступ до відеолекцій, записаних прямо в аудиторії у живому спілкуванні, до конспектів, завдань, додаткових відеоматеріалів та семінарів від провідних фахівців галузі комп’ютерних наук.

Пройшовши цей курс, слухачі отримають:

•  Широке і ґрунтовне розуміння інформатики та програмування.
  •  Зрозуміють, як мислити алгоритмічно та ефективно розв’язувати задачі за допомогою програмування.
  •  Дізнаються, що таке абстракція, алгоритм, структури даних, інкапсуляція, управління пам’яттю, основи комп’ютерної безпеки, розробка програмного забезпечення і веб-розробка.
  •  Познайомляться з процесом розробки та презентації власного проекту з програмування.

Записатися на курс можна за посиланням.

Щоб приєднатися до офлайн-хабу, потрібно заповнити анкету за посиланням

Детальніiе про КУРС.