Завершилась акредитація освітньо-професійної програми «Геологія нафти і газу»

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 5 грудня 2018 року згідно наказу Міністерства освіти і науки України від  28 листопада 2018 року № 2130-л  «Про проведення акредитаційної експертизи» розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Геологія нафти і газу» зі спеціальності 103 «Науки про Землю» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Акредитація відбувається згідно Закону України «Про вищу освіту» та постанови КМУ «Про затвердження положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах».

Експертна комісія Міністерства освіти і науки України працювала у складі:

голови комісії: Карпенка Олексія Миколайовича - доктора геологічних наук, професора, завідувача кафедри геології нафти і газу Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

експерта: Крупського Юрія Зиновійовича - доктора геологічних наук, професора, професора кафедри кафедри екологічної та інженерної геології і гідрогеології Львівського національного університету імені Івана Франка.

Робота експертної комісії тривала до 7 грудня 2018 року включно.

Комісія дійшла висновку, що кадрове забезпечення підготовки магістрів освітньо-професійної програми «Геологія нафти і газу» зі спеціальності 103 «Науки про Землю» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відповідає державним акредитаційним вимогам щодо надання освітніх послуг у сфері вищої освіти та Ліцензійним умовам провадження освітньої діяльності (постанова КМУ від 30.11.2015 № 1187 із змінами, внесеними згідно з постановою КМУ № 347 від10.05.2018 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності»).

Зміст підготовки студентів та організація навчального процесу здатні забезпечувати рівень підготовки фахівців з дотриманням державних гарантій якості освіти.