Університет серед учасників Міжнародного форуму «Innovation Market»

Голова Ради молодих вчених Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, доцент кафедри видобування нафти і газу Міщук Б.М. взяв участь в Міжнародному форумі «Innovation Market». У роботі Форуму взяли участь Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко, Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк, Перший віце-президент НАН України Антон Наумовець, Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі, представники міністерств і відомств, відповідальних за підтримку і впровадження інновацій.

«Innovation Market» - це місце зустрічі науковців, новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup-проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно-фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

Масштабний захід проходив під патронатом Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства освіти та науки, Національної академії наук України. Основна мета Форуму - впровадження інновацій в економіку України, пошук та залучення інвестицій для інноваційних проектів і програм.

Загалом, програма конференц-заходів була присвячена обговоренню широкого спектру тематик з розвитку інноваційної та інвестиційної діяльності в освіті, науці, енергетиці, екології, фінансовому та банківському секторі. В перший день програми Форуму відбувся розгляд інновації у сфері освіти, також проведено  круглий стіл на тему «Стратегічні засади інноваційного розвитку в умовах світової глобалізації». Наступного дня для представників малого та середнього бізнесу презентували державні та міжнародні програми підтримки та фінансування, а також найбільш ефективні інструменти для виходу українських підприємств на міжнародні ринки. На третій день експерти розглянули практичні кейси з розвитку стартап-проектів та залучення інвестицій.

Також на Форумі, в рамках програми заходів Державної системи охорони інтелектуальної власності, було презентовано Центр підтримки технологій та інновацій (TISC), створений на базі Національного офісу інтелектуальної власності (НОІВ),  проведено IP-Марафон - конкурс серед команд на кращий проект з комерціалізації винаходів.