Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Технології захисту навколишнього середовища»

З 28 по 30 листопада 2018 року  в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №2035-л від 21.11.2018 року працювала комісія з проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Технології захисту навколишнього середовища зі спеціальності 183 Технології захисту навколишнього середовища за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Склад комісії:

• Петрук Василь Григорович - директор Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Вінницького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор, голова комісії;
  • Петрушка Ігор Михайлович - завідувач кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Національного університету «Львівська політехніка», доктор технічних наук, професор.

За результатами роботи комісією підготовлено та подано до Міністерства освіти і науки України висновок про можливість акредитації освітньо-професійної програми «Технології захисту навколишнього середовища».