«Зазеленіло» футбольне поле університету

З самого ранку на стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу кипить робота. В рамках проведення капітального ремонту спорткомплексу ІФНТУНГ  ім. Гемби А. П. ведуться заплановані роботи з облаштування футбольного поля. Сьогодні ми стелимо на футбольне поле новий газон.

Нагадуємо, що роботи з реконструкції спорткомплексу ІФНТУНГ включають: капітальний ремонт манежу, проведення відповідних електромонтажних робіт, облаштування футбольного поля, встановлення поліуретанового покриття бігових доріжок, легкоатлетичних секторів, закупівля та монтаж спортивного обладнання, облаштування огорожі та проведення благоустрою території, а також підготовки та подання документації для отримання сертифікату легкоатлетичного стадіону відповідної категорії.

Багато робіт вже успішно виконані. Університет, місто та область з нетерпінням чекають на новий сучасний стадіон, який користуватиметься доброю славою серед спортсменів та вболівальників.