Найщиріші привітання ректору ІФНТУНГ Крижанівському Є.І. з нагоди славного 70-ліття!

15 серпня виповнюється 70 років від дня народження Крижанівського Євстахія Івановича ─ ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, кавалера ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня, повного кавалера ордена «За заслуги», академіка Національної академії наук України, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, доктора технічних наук, професора.

Шановний Євстахію Івановичу!

Прийміть найщиріші привітання з ювілеєм від професорсько-викладацького колективу, студентів, аспірантів та працівників Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу!

Керувати таким потужним і складним механізмом як університет ─ це надзвичайно відповідальна, подвижницька, неперервна та невтомна праця, яка вимагає щоденної відданості справі, високого професіоналізму, мудрості, наполегливості та сміливості.

Ваша виняткова працелюбність, професіоналізм, вміння мислити по-державному та вболівати за свою справу зробили вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти та науки. Незважаючи на усі виклики сьогодення, Ви завжди перебуваєте на крок попереду, будуючи чітку стратегію поступу ІФНТУНГ. Ваші успішні та водночас виважені адміністративні, управлінські, інноваційні наукові рішення, які послідовно підтримуються та впроваджуються у життя і колективом, і на державному рівні, базуються на точних, глибоких наукових знаннях. Самовідданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю, послідовність у підготовці висококваліфікованих фахівців, вміння ефективно комунікувати з колегами зробили Ваш трудовий шлях прикладом для наслідування та забезпечили повагу, вдячність і довіру серед університетської спільноти.

У день славного ювілею ми бажаємо Вам, вельмишановний Євстахію Івановичу, міцного здоров’я, щасливих довгих літ, невичерпних сил, миру, щедрої долі, благополуччя, нових здобутків на благо університету та України!

Нехай людська шана буде подякою Вам за багаторічну плідну працю, мудрість, розуміння та уміння творити добро, а Ваш досвід, професіоналізм та далекоглядність і надалі сприяють розквіту нашого університету.

Колектив ІФНТУНГ