Співпраця ІФНТУНГ з ТОВ "Гірхімпром"

Вчора, 21 травня, у м. Львові відбулась робоча зустріч групи фахівців Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, очолюваної проректором з наукової роботи проф. Чудиком І.І., із керівництвом та технічними фахівцями ТОВ "Гірхімпром".

Зазаначимо, що ТОВ "Гірхімпром" (Товариство з обмеженою відповідальністю "Інститут гірничо-хімічної промисловості") на сьогодні являється помітною ланкою в господарській системі України, виконує різноманітні наукові та проектні роботи в галузі гірничо-хімічної промисловості, проекти з видобутку, збагачення та переробки сировини, ліквідації кар'єрів та хвостосховищ, проектування гідротехнічних споруд, інженерно-пошукові дослідження, обстеження та паспортизацію та інше.

На зустрічі обговорювались важливі питання виконання комплексної роботи щодо "Розробки проектно-кошторисної документації з ліквідації джерел забруднення підземних вод та рекультивації на території колишнього Калуського калійного виробництва".

До виконання зазначеної роботи, спрямованої на вирішення важливої соціально-екологічної проблеми територій басейну Лімниці та Дністра, від нашого університету будуть задіяні кваліфіковані  виконавці, очолювані професорами Я.О. Адаменком, Е.Д. Кузьменком, К.О. Бураком.