![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/31959448_1543457075779824_8986299046230491136_n.jpg?itok=grMGpgus)
За програмою Міжнародного фестивалю мистецтв «Карпатський простір», приуроченого до дня міста Івано-Франківська, 5.05.2018 о 9:00, в кафе «Люм'єр», відбувся сніданок почесних гостей, з керівниками регіону та міста. Зокрема на заході були присутні Міністр закордонних справ України Клімкін П.А. , заступник Міністра освіти і науки України Хобзей П.К. та багато інших представників іноземних делегацій. Від університету на сніданку були ректор ІФНТУНГ Крижанівський Є.І. та проректор з науково-педагогічної роботи Карпаш М. О.
Під час сніданку та після його завершення представники університету підняли ряд питань, важливих для розвитку університету та інтеграції його в міжнародний освітній простір. А саме: візова підтримка для іноземних студентів, залучення студентів-іноземців на навчання, відкриття філії нашого університету в одній з країн та підтримка міжнародних проектів, ініціатором яких є наш університет. Також з представниками іноземних ЗВО обговорювалась програма подвійних дипломів, яка успішно діє з провідними польськими університетами: Краківською гірничо-металургійною академією імені Станіслава Сташіца (AGH) та Люблінською політехнікою.
Окрім того, після зустрічі, заступник Міністра освіти та науки України, Хобзей П. К., відвідав університет з дружнім візитом. Під час візиту Павло Кузьмич побував на екскурсії у науковому містечку «Нова Енергія», подивися на «Тесла Шоу», відвідав навчальну науково-дослідну лабораторію апаратно-програмних засобів фірми «Siemens», кафедру нафтогазового обладнання (7 корпус), спортивний комплекс, геологічний музей та міжнародний турнір з тенісу. Пояснення давали ректор університету Крижанівський Є.І. та проректор з науково-педагогічної роботи Карпаш М.О..