![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/29597548_2057084137899062_4786016748062974009_n.jpg?itok=O8U7fr3t)
В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу майстриня Іванна Равлюк провела майстер-клас по писанкарству для студентів-іноземців. Учасники із Еквадору, Анголи, Кот-д’Івуару, Камеруну та Йорданії ознайомились із українськими традиціями та розмалювали понад десяток писанок разом із своїми викладачами.
“Найцікавіше те, що в Йорданії знають про такий звичай як писання писанок перед Великоднем. Проте студент взявся за писачок саме в Україні. У Камеруні пишуть писанки також, але вони мають свої трохи інші орнаменти. А от еквадорці про писанки почули вперше тут, та сам процес виявився для них доволі цікавим.”-зазначила Ірина Литвин.
Українська