За другою вищою освітою в ІФНТУНГ: працівники ПАТ «Укртранснафта» захистили дипломні проекти

Сьогодні, 27 лютого 2018 р., в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулися захисти дипломних робіт студентами спеціальності 185 – «Нафтогазова інженерія та технології», спеціалізації «Газонафтопроводи та газонафтосховища», які з вересня 2016 року по березень 2018 року здобували другу вищу освіту в інституті післядипломної освіти при кафедрі транспорту та зберігання нафти і газу  Студенти-дипломники – це працівники, в тому числі керівного корпусу, одного з провідних нафтогазових підприємств України – ПАТ «Укртранснафта», які вже мають вищу освіту, досвід роботи в нафтогазовій галузі і усвідомлюють необхідність розширення вже здобутих та отримання нових знань, зокрема, генерованих в науково-освітньому закладі нафтогазового профілю.

Навчання працівників ПАТ «Укртранснафта» – це важливий крок до гармонізації інтересів галузевої освіти та виробництва, приклад усвідомленості потреб нафтогазової галузі не тільки в нових технологіях і техніці, а в першу чергу – в розвитку людських ресурсів, які здатні генерувати інноваційні ідеї, проекти, плани, створювати відкриття і винаходи, технології і техніку, формуючи якісно новий рівень людського капіталу галузі. Задля цієї мети працює Інститут післядипломної освіти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, реалізуючи норми Закону України «Про освіту» та  «Про вищу освіту», який, підтримуючи декларації Хартії Європейських університетів з питань безперервної освіти, завжди готовий до тісної співпраці та партнерства з усіма виробничими структурами нафтогазової галузі за напрямами перепідготовки, підвищення кваліфікації, а також неформального навчання персоналу.

Варто відзначити, що серед випускників, які отримають диплом спеціаліста і яким присвоєно кваліфікацію інженера-механіка – генеральний директор ПАТ «Укртранснафта» Гавриленко М. М., член дирекції – Михайльо В. В.,  технічний  директор – Квач С. П., директор з товарно-транспортних питань – Северін О. А., начальник департаменту економічної, інвестиційної та фінансової політики – Меленівська Я. В., головний бухгалтер – Клименко К. В., керівники та заступники директорів філій підприємства, провідні фахівці та керівники інженерно-технічних служб.

Вітаючи студентів-дипломників, голова комісії – головний інженер ПАТ «Івано-Франківськгаз» Витрикуш А. Є. та член комісії – завідувач кафедри транспорту та зберігання нафти і газу, проф. Середюк М. Д. звернули увагу на тематику дипломних робіт, яка актуалізує найважливіші техніко-технологічні завдання та проблеми діяльності ПАТ «Укртранснафта», пов’язані з експлуатацією об’єктів філій магістральні нафтопроводи «Дружба», «Південні магістральні нафтопроводи» та «Придніпровські магістральні нафтопроводи». Студенти-дипломники під керівництвом провідних науковців кафедри транспорту та зберігання нафти і газу запропонували у своїх роботах нові, як правило нестандартні, рішення щодо техніко-технологічного удосконалення діяльності підприємства за різними напрямами.

Щиро вітаємо працівників підприємства з успішним захистом дипломних робіт та здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, бажаємо нових здобутків у їх професійній діяльності і сподіваємось на продовження ефективної співпраці з ПАТ «Укртранснафта» як в освітній, так і в науково-дослідницькій сферах.