На зборах трудового колективу ІНГІ обговорили шляхи покращення навчального процесу

25 травня 2017 року в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулись збори трудового колективу Інституту нафтогазової інженерії. На порядку денному зборів серед іншого стояло питання навчального процесу, важливі проблеми якого підняв у своїй доповіді «Стан та шляхи покращення навчального процесу» директор ІНГІ Витязь О. Ю. Обговорити проблеми зібрались професорсько-викладацький склад інституту, працівники, студенти. Від адміністрації був присутній Перший проректор Козак Ф. В.

У вступному слові директор ІНГІ Витязь О. Ю. зазначив, що 2017 рік – ювілейний для університету. За заслуги в оптимізації навчального процесу та значний трудовий та науковий внесок у розбудову ІФНТУНГ ювілейними медалями та пам’ятними знаками до 50-річчя університету й грамотами були відзначені на зборах викладачі та працівники ІНГІ. Директор інституту зачитав Наказ № 130/4 від 23.05.2017 за підписом ректора ІФНТУНГ Євстахія Крижанівського про нагородження кращих працівників інституту. Високі нагороди, які  викликали серед нагороджених та присутніх шквал емоцій, вони приймали з рук першого проректора Козака Ф. В.

Інформація оновлюється.