Представники нафтогазової компанії СП «Полтавська газонафтова компанія» провели лекцію для студентів та викладачів інституту нафтогазової інженерії

25 квітня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулася зустріч студентів інституту нафтогазової інженерії з представниками нафтогазової компанії  СП «Полтавська газонафтова компанія»( СП ПГНК є успішним українсько-британським інвестиційним проектом у нафтогазовій галузі України, який являється лідером серед недержавних нафтогазовидобувних компаній, дотримуючись у своїй діяльності міжнародних етичних стандартів). Представники компанії: директор з управління персоналом – Ткаченко Лілія Василівна,заступник технічного директора – Оринчак Микола Михайлович, менеджер з персоналу – Терентьєва Наталія. Вони розповіли про цілі та сфери діяльності, про підготовку висококваліфікованих фахівців, конкурентних на міжнародному ринку праці, які допоможуть розвивати сучасну нафтогазову галузь України, можливість проходження практики та працевлаштування студентів інституту.

Після завершення зустрічі відбулася співбесіда із студентами, яких зацікавили пропозиції компанії.