Зустріч студентів та викладачів університету з представниками газовидобувної компанії ПрАТ «Нафтогазвидобування»

21 квітня 2017 року в ІФНТУНГ відбулася зустріч студентів та професорсько-викладацького складу кафедр Інституту нафтогазової інженерії, з представниками приватної газовидобувної компанії ПрАТ «Нафтогазвидобування». Компанію представляли – голова департаменту з видобування вуглеводнів Кукура Богдан Михайлович, голова департаменту з управління персоналом Коновалова Ольга Олегівна та оператор з видобування нафти і газу Остап Ходак (випускник ІНГІ 2016 року). Представники компанії розповіли про перспективи подальшого нарощування видобутку газу і конденсату компанією, можливість проходження практики та працевлаштування студентів інституту. Багатьох студентів зацікавила надана їм інформація, тож сподіваємось зустріч що відбулась зможе вирішити чиєсь професійне майбутнє й подарує цікаву роботу та гідну заробітну плату.