«День духовної віднови» в ІФНТУНГ

30 березня 2017 року в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу отець молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Андрій Заліський та брати-семінаристи молилися Хресну дорогу. Це особливий тип богослужiння, коли згадують страждання Iсуса на хрестi, а участь у Хреснiй дорозi прирiвнюють до проходження Хресного шляху Iсуса в Єрусалимi. Хресна дорога, якою Ісуса Христа вели на Голгофу, є відтворенням і молитовним пережиттям останньої земної дороги Спасителя у Єрусалимі.

В університеті уже вкотре практикують проведення Хресної дороги. «День духовної віднови» в часі Великого посту слухали студенти, працівники та усі охочі. Отець Андрій Заліський наголосив на важливості Хресної дороги, коли людина має можливість побачити стан своєї душі, знайти себе, обміркувати свою поведінку, співвіднести її з християнськими цінностями. Своїми молитвами він намагався пробудити та утвердити віру в Бога, любов до ближніх і Батьківщини та залучити до життя Церкви.