"Концепція нового державного управління Т. Геблера та Д. Озборна - успішне дисертаційне дослідження громадянки КНР"

3 лютого 2017 року у спеціалізованій вченій раді К 20.052.07 Івано-Франківського національного технічногоуніверситету нафти і газу захистила кандидатську дисертацію громадянка Китайської Народної Республіки Лі Жуйтін. Дисертація "Концепція нового державного управління Т. Геблера та Д. Озборна: теоретичні засади та практика" присвячена комплексному аналізу концепції нового державного управління, виявленні теоретичних принципів, суті та ідей цієї концепції, які можуть бути застосовані при дослідженні публічно-адміністративних процесів у світі загалом та в Україні зокрема. Лі Жуйтін – аспірантка Київського національного університету імені Тараса Шевченка, її науковим керівником є завідувач кафедри державного управління цього ВНЗ, доктор політичних наук, доцент Д.В. Неліпа. Члени спеціалізованої ради високо оцінили рівень дисертаційного дослідження Лі Жуйтін й таємним голосуванням одноголосно присудили їй науковий ступінь кандидата наук з державного управління за спеціальністю 25.00.01 – теорія та історія державного управління.