Вітаємо перший випуск магістрів спеціальності «Фінанси»

27 січня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся перший захист магістерської роботи за спеціальністю «Фінанси». Це стало можливим, за словами проректора з науково-педагогічної роботи Мандрика О. М., завдяки титанічній праці над ліцензійною справою викладачів кафедри фінансів ІНЕУ та її завідувача – проф. Фадєєвої І. Г. Свідченням успішного ліцензування став вручений проректором Сертифікат про акредитацію ІФНТУНГ на випуск магістрів зі спеціальності «Фінанси» терміном на 5 років за підписом Міністра науки і освіти України – Гриневич Л. М. Варто зазначити, що акредитаційна комісія МОНУ кілька місяців перевіряла спроможність фахівців вишу готувати магістрів зазначеної спеціальності.

В рамках міжнародної діяльності ІФНТУНГ для студентів-магістрів (гр. ФН-11-1м) турецький представник енергетичної компанії YTL З. Кіліч прочитав цикл лекцій англійською мовою та провів тренінг. Вітаючи студентів з виходом на захист магістерських робіт, він вручив їм Сертифікати про успішне проходження тренінгів, які враховують при працевлаштуванні в іноземних та вітчизняних компаніях.

Захист першої магістерської роботи старости групи ФН-11-1м Баранової Н. розпочався привітальним словом Голови екзаменаційної комісії – Косаревича Н. Б., начальника відділу з питань бюджету та обласних програм виконавчого комітету Івано-Франківської обласної ради, та проректора з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Мандрика О. М. Вони підбадьорили студентку та побажали їй успішного захисту. Доброзичливо налаштовані були й інші члени комісії: проф. Фадєєва І. Г. (д.е.н, завідувач кафедри фінансів), доц. Витвицька У. С. (к.е.н.), доц. Тришак Л. С. (к.е.н.).

Магістерська робота на тему «Антикризове управління та фінансове оздоровлення підприємств горілчаної та лікеро-горілчаної промисловості», виконана під науковим керівництвом Данилюк-Черних І. М., присвячена важливим для нашого регіону науковим та прикладним дослідженням. Після презентації роботи та відповідей на запитання комісії відбулось обговорення. Комісія та рецензенти були одностайні, що робота виконана якісно, вирізняється науковою  новизною та заслуговує відмінної оцінки.

Новоспеченого магістра привітали члени комісії, викладачі та одногрупники, які прийшли повболівати.