Професору Галущаку М. О. присуджено високу державну нагороду

21 січня 2017 року відповідно до Указу Президента України № 10/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня проф. Галущака Мар’яна Олексійовича, завідувача кафедри загальної та прикладної фізики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Високу урядову нагороду доктору фізико-математичних наук, проф. Галущаку М. О. присуджено за значний особистий внесок у державне будівництво, за видатні заслуги в галузі розвитку науки і освіти, культурно-освітній розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю. У доробку Мар'яна Олексійовича 250 наукових праць, 30 підручників з грифом МОН України. На цей час працює над актуальними проблемами відновлюваних джерел енергії.

Вітаємо орденоносця з високою нагородою та бажаємо здоров’я, енергії, наснаги, успіхів та досягнень у роботі!