Святковий концерт з нагоди святкування Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України

10 жовтня 2016 року з нагоди святкування Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України в актовому залі університету нафти і газу відбувся святковий концерт за участю національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія». Ансамбль «Гуцулія» — професійний вокально-хореографічний колектив, в мелодичних піснях, віртуозних мелодіях і танцях якого оживає багата, чаруюча скарбниця народного мистецтва – Карпати. Ансамбль збирає, художньо обробляє та пропагує гуцульську народну творчість, створює нові пісні, танці і театралізовані вокально-хореографічні картини з життя Гуцульщини. В репертуарі Ансамблю є також твори української і зарубіжної класики. За час свого творчого шляху ансамбль подарував глядачам більше 15 тисяч концертів у різних країнах світу: Англії, Німеччині, Польщі, Угорщині, Італії, Канаді. Виступи Гуцульського ансамблю пісні і танцю – це справжня ода молодості, радості і веселощів. На глядачів особливе враження справило професійне виконання співаків, танцюристів, музикантів, а особливо – різнобарвність народних гуцульських костюмів.

Колектив університету висловлює щиру подяку артистам та художньому керівнику ансамблю «Гуцулія» — відомому музиканту, диригенту, Народному артисту України, професору, Петру Князевичу.