![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/sdm_2.jpg?itok=dcFntdlM)
17 березня 2016 року в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу студентська молодь, професорсько-викладацький склад та працівники університету взяли участь у спільній молитві. У рамках підготовки до Всесвітнього Дня Молоді, який проходитиме 26-31 липня 2016 року у Кракові (Польща), сьогодні в університеті з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківської УГКЦ Кир Володимира (Війтишина) перебувають ікона Вишгородської Богородиці та мощі святого Папи Івана Павла ІІ, який був першим в історії Папою-слов'янином. Нагадаємо, що СДМ-2016 у Кракові відбуватиметься під гаслом «Благословенні милосердні, бо вони зазнають милосердя» (Мт. 5,7). З напутнім словом під час години духовності до присутніх звернулись священики Молодіжної комісії УГКЦЗ, яка з часу свого заснування працює над тим, щоб якнайбільше молодих людей залучити до життя в Церкві та виховати в них дух любові до Бога, ближніх та Батьківщини.
Переповнену залу трепетом наповнила незрівнянна "Аве Марія!" у виконанні Оксани Савчук, художнього керівника Центру культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ. По завершенні офіційної церемоніїї охочі мали можливість особисто вшанувати ікону Вишгородської Богородиці та мощей Папи Івана Павла ІІ.
Інформація доповнюється