З молитвою до Всесвітнього Дня Молоді

17 березня 2016 року в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу студентська молодь,  професорсько-викладацький склад та працівники університету взяли участь у спільній молитві.  У рамках підготовки до Всесвітнього Дня Молоді, який проходитиме 26-31 липня 2016 року у Кракові (Польща),  сьогодні в університеті з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківської УГКЦ Кир Володимира (Війтишина) перебувають ікона Вишгородської Богородиці та мощі святого Папи Івана Павла ІІ, який був першим в історії Папою-слов'янином. Нагадаємо, що СДМ-2016 у Кракові відбуватиметься під гаслом «Благословенні милосердні, бо вони зазнають милосердя» (Мт. 5,7). З напутнім словом під час години духовності до присутніх звернулись священики Молодіжної комісії УГКЦЗ, яка з часу свого заснування працює над тим, щоб якнайбільше молодих людей залучити до життя в Церкві та виховати в них дух любові до Бога, ближніх та Батьківщини.

Переповнену залу  трепетом наповнила незрівнянна "Аве Марія!" у виконанні Оксани Савчук, художнього керівника Центру культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ. По завершенні офіційної церемоніїї охочі мали можливість особисто вшанувати ікону Вишгородської Богородиці та мощей Папи Івана Павла ІІ.

Присутні вшановують ікону Вишгородської Богородиці та мощі святого Папи Івана Павла ІІ

Інформація доповнюється