Відбулась традиційна підсумкова конференція трудового колективу ІФНТУНГ

17 грудня 2015 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу в актовій залі відбулась конференція трудового колективу щодо підведення підсумків роботи університету за рік.

Відповідно до порядку денного ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський представив звіт про виконання контракту з Міністерством освіти і науки за період з1.01.2015 р. по 1.01.2016 р., в якому проінформував про виконання завдань колективу в освітній сфері (імплементація Закону України «Про вищу освіту», продовження реалізації ступеневої освіти, створення організаційно-правових та фінансових умов для започаткування активної реалізації міжнародних програм академічної мобільності та отримання студентами подвійних дипломів, запровадження інформаційних інтерактивних технологій навчання, оновлення матеріальної бази навчально-дослідних лабораторій, створення та відкриття нових напрямів та спеціальностей для підготовки фахівців відповідно до вимог Європейського  освітнього простору тощо), державного замовлення та інших договірних зобов’язань навчального закладу, у сфері науково-технічної діяльності, в рамках  участі в міжнародних проектах, у підготовці наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації і ін.

Про виконання колективного договору у 2015 році звітував також голова профкому працівників ІФНТУНГ проф. Михайло Дранчук. Усі звіти було затверджено одноголосно.

Про підсумки роботи ректор університету спілкувався й з журналістами (ОДТРК «Карпати), наголошуючи, що вища освіта як сфера соціально-економічних інвестицій сьогодні має великий вплив на сталий розвиток держави, а роль вищої нафтогазової освіти в Україні має відповідати вагомості цієї бюджетоутворюючої галузі.

Завершилась конференція трудового колективу передноворічними привітаннями та святковим концертом, яким працівників університету порадували викладачі та студенти Бурштинського енергетичного коледжу ІФНТУНГ (директор - д.ф.н. О.Д. Джура). Гарний настрій та зворушливу атмосферу створила вишукана концертна програма, а прекрасні голоси та майстерне виконання українських народних пісень викликали багато позитивних емоцій.

Молоді виконавці отримали за свій виступ щедрі подарунки від Святого Миколая.