22-24 листопада 2016 року в м. Києві відбулася 8-а Національна науково-технічна конференція і виставка «Неруйнівний контроль та технічна діагностика»

На пленарному засіданні вчені ІФНТУНГ презентували  дві доповіді: «Розвиток методів багатопараметрового діагностування металоконструкцій довготривалої експлуатації» (д.т.н., проф. Карпаш М.О.) та «Моніторинг технічного стану СШНУ на основі дистанційного контролю зміни кутової швидкості кривошипа» (д.т.н., проф. Райтер П.М.).

Активною роботою відзначились вчені університету й на секційних засіданнях: було зроблено 10 доповідей, з яких  – 7 доповідей науковців кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики та 3 доповіді - кафедри методів і приладів контролю якості.

У рамках конференції відбувся П’ятий професійний конкурс НКТД у номінаціях:

1.  Кращі наукові та технологічні розробки в галузі НКТД
2.  Кращі промислові і сервісні лабораторії, що працюють у галузі НКТД
3.  Кращі науково-технічні публікації в журналах і видання книг
4.  Кращі молоді вчені та спеціалісти, які працюють в галузі НКТД
5.  Кращий студент (аспірант) за спеціальністю НКТД

Слід зазначити, що наші науковці посіли призові місця, а саме:

Диплом 1- го ступеня в 3-ій номінації - М.О. Карпаш, І.В. Рибіцький, Т.Т. Котурбаш, О.Г. Бондаренко, О.М. Карпаш /Акустичний контроль конструкцій та устатковання у нафтогазовій галузі. Монографія. – Видавництво: ІФНТУНГ, 2012. – 420 с. ISBN: 978-966-694-157-5.

Диплом 1-го ступеня в 4-ій номінації – М.О. Карпаш, д.т.н., професор кафедри ЕМіТД
Диплом 3-го ступеня в 4-ій номінації – О. Барна, к.т.н., доцент кафедри МПКЯ
Диплом 2-го ступеня в 5-ій номінації – О. Попович – аспірант кафедри ЕМіТД
Диплом 3-го ступеня в 5-ій номінації – Катрич Р.В.,  Ю. О. Рябко – магістри Енергетичного інституту