2 молодих науковців ІФНТУНГ отримали гранти Президента України

24 вересня 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження «Про призначення грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2014 рік».

Серед 42 науковців – викладачі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу:

Біщак Роман Теодорович - 1984 року народження, кандидат технічних наук, доцент ІФНТУНГ. Грант надано для проведення наукового дослідження «Виявлення масштабно-інваріантних закономірностей деформування металу для оцінювання технічного стану магістральних трубопроводів».

Чепурна Тетяна Богданівна – 1986 року народження, кандидат геологічних наук, доцент ІФНТУНГ. Грант надано для проведення наукового дослідження «Прогнозування селевих процесів із застосуванням ГІС-технологій та розробка прогностичної моделі селевої небезпеки для території Карпат».

Джерело інформації – офіційний сайт Президента України Петра Порошенка:

Кореспондент прес-служби ІФНТУНГ

Неля Грималюк