ІФНТУНГ розширює кордони співпраці: китайський вектор

Проректор з науково-педагогічної роботи, в компетенції якого входить міжнародна діяльність, проф. Карпаш М.О. перебуває з офіційним візитом у Китайській Народній Республіці. Максим Олегович спільно з директором Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України» Хвесиком М.А., директором філії "Київоблбудекспертиза" Державного підприємства "Київоблбудінвест" Ампилоговим В.Ф. та експертом підприємства Коваленком В.Д. взяли участь у  Міжнародній конференції з пошуку талантів та проектів, яка проходить у місті Нінбо провінції Чжецзян. Крім делегації від України до роботи конференції долучились представники з Італії, Канади, США, Ізраїлю, Південної Африки та ряду інших країн.

Основна мета візиту у Китайську Народну Республіку — встановлення контактів із китайськими навчальними, дослідними та бізнес-установами. За словами Максима Олеговича, такі візити сприятимуть розробці та впровадженню спільних науково-дослідних робіт, обміну фахівцями, підготовці кадрів та комерціалізації спільних результатів досліджень на територіях обох сторін.

Запрошення та участь проректора ІФНТУНГ у конференції такого рівня свідчить про зацікавленість китайської сторони у спільних проектах з нашим університетом та є підтвердженням зацікавленості в узгодженому співробітництві.

Нагадаємо, що нещодавно ІФНТУНГ відвідала делегація з Піднебесної. За результатами візиту представники Китайської асоціації міжнародного обміну Jianhu foreign experts development Steven Feng та проректор з НПР, проф. Карпаш М.О. підписали Меморандум про співпрацю. Умови Меморандуму передбачають спільну наукову діяльність, обмін науковцями, викладачами, науковою інформацією, спільне проведення міжнародних науково-технічних симпозіумів, конференцій, семінарів та круглих столів. Також договір сприяє участі обох сторін в національних та міжнародних ініціативах щодо мобільності для студентів, аспірантів, науково-дослідних та викладацьких кадрів за підтримки національних урядових програм та фінансових організацій.

Українська