ІФНТУНГ приймає представників SPE з Німеччини

Представники міжнародної організації SPE з Німеччини в рамках поширення та обміну технічними знаннями для підвищення професійної компетентності спеціалістів нафтогазового напряму відвідали Івано-Франківський національний університет нафти і газу. Вісім студентів з німецьких технічних вищих шкіл – Клаустальського технічного університету,  Технічного університету «Фрайберзька гірнича академія» та Рейнсько-Вестфальського техничого университету Аахена, запрошених Студентським відділенням SPE ІФНТУНГ, знайомились з найсучаснішими науково-дослідницькими лабораторіями університету нафтогазового профілю.

Ознайомчу екскурсію лабораторіями тампонажних розчинів та бурових промивальних рідин кафедри буріння нафтових та газових свердловин провів  заступник директора Інституту нафтогазової інженерії, доц. Богославець В. В. Він показав новітнє обладнання, на якому студенти університету вчаться проводити дослідження, заміри, створювати оптимальні умови буріння. Крім того,  майбутні інженери отримують навики роботи й на старому обладнанні, щоб бути готовими працювати в будь-яких умовах. Німецькі гості зазначили, що їхні лабораторії  виглядають майже аналогічно, і що українським студентам, мабуть, дуже комфортно тут навчатись.

Пізнавальною виявилась й екскурсія до Геологічного музею ІФНТУНГ.

У програмі роботи німецької делегації знайомство з  рівнем організації та впровадженням інновацій у нафтогазову галузь та діяльністю, пов’язаною з професійним ростом учасників SPE.

Бажаємо всім учасникам заходу плідної співпраці, а німецьким студентам –  приємного перебування в Івано-Франківську!

Довідково. Студентське відділення SPE, яке з 2010 року функціонує при Інституті нафтогазової інженерії, за високі показники в роботі, участь членів SPE в міжнародних конференціях та конгресах, проведення Міжнародних нафтогазових конгресів SPE в ІФНТУНГ та за підсумками роботи в 2017 році отримало найвищу нагороду міжнародної професійної організації SPE – «Видатне студентське відділення SPE 2017 року» (Outstanding Student Chapters). Це вже друга висока нагорода, в 2014 році студентське відділення SPE було відзначено нагородою «Золотий стандарт відділень 2014» (Gold Standard Chapters).

Українська