ІФНТУНГ отримав нагороду ЄС за проект з формування енергетичного майбутнього Європи

Тиждень сталої енергетики ЄС (EUSEW) – щорічний захід, організований Європейською комісією, об'єднує державні органи, приватні компанії, НГО та споживачів для просування ініціатив з енергозбереження та підвищення інтересу до відновлюваних джерел енергії. Все це заради отримання чистої, безпечної та ефективної енергії.

Цьогоріч діяльність заходу зосереджена навколо теми «Формування енергетичного майбутнього Європи». У рамках форуму відбулось понад 90 засідань з питань політики, взяло участь більше 4000 зареєстрованих учасників, 380 доповідачів і було представлено понад 100 унікальних мережевих можливостей.
Щороку в рамках Тижня сталої енергії проводиться нагородження кращих проектів в цій області. Комісії з присудження нагород керуються та визнають критерії щодо вирішальної ролі приватного і державного сектора, НГО, національних і місцевих органів влади в роботі по створенню кліматично нейтральної Європи. Проєкти-переможці були визнані в 4 категоріях: залучення, лідерство, інновації та молодь,  на додаток до премії «Громадяни 2019 року», яка була визначена виборцями по всій Європі.

Цього року вперше до нагородження була додана номінація «Кращі проекти в країнах Східного партнерства». Фіналістом відбору став й проект ІФНТУНГ «HIGHER ENGINEERING TRAINING FOR ENVIRONMENTALLY SUSTAINABLE INDUSTRIAL DEVELOPMENT 543966-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR». Нагороду у Брюсселі для ІФНТУНГ отримала учасниця проєкту Ольга Попович. Вітаємо наших талановитих молодих науковців з перемогою! 

Довідково. EUSEW відбувався в Брюсселі на протязі 17-21 червня 2019 та складався з двох основних компонентів: Конференція з питань політики у сфері відновлюваної енергетики (Policy Conference) та Networking Village об'єднує спільноту EUSEW для створення альянсів. 

Networking Village пропонує кілька можливостей взаємодії: Енергетична ярмарка пропонує учасникам унікальну можливість залучити, розважити і проінформувати аудиторію, провівши вікторину, конкурс, ігрове шоу, дебати та інші подібні заходи.

Енергетичні переговори запрошують активних доповідачів виступити з 15-хвилинними презентаціями про інноваційні ініціативи та ідеї, пов'язані зі сталою енергетикою. Енергетична лабораторія пропонує стартапам можливість представити свої унікальні проекти перед аудиторією і журі, що складається з експертів в області чистої енергії. Журі надає ідеї, стратегії та поради, щоб вивести представлені ідеї на новий рівень.

Українська