![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/33246734_1039612716195887_4524203899749400576_n.jpg?itok=zM9z0glG)
На стадіоні «Хімік», що знаходиться в м.Калуш, 19-20 травня відбувся черговий чемпіонат Івано-Франківської області з легкої атлетики. В цих змаганнях взяла участь збірна команда ІФНТУНГ в складі 11 чоловік. Тренером команди є ст. викладач Файчак І.І., представником – ст. викладач Слободянюк О.Т. Збірна завоювала 2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі. Переможцями та призерами стали такі студенти:
- Бахі-Гей-Жільдас – студент групи НБ-13-2 – Біг 100, 200м – І місце;
- Масланич Іван – студент групи ПС-13-2 – Довжина з розбігу – І місце;
- Сеник Андрій – студент групи ПБ-14-1 – Метання спису – ІІ місце;
- Северін Константин – студент групи НІ-17-1 – Довжина з розбігу – ІІ місце;
- Грицак Ольга – член спортклубу – Спортивна ходьба 10 км – ІІ місце;
- Микицей Михайло – студент групи ПЕ-14-2 – Довжина з розбігу – ІІІ місце;
- Борко Ірина – член спортклубу – Біг 100 м – ІІІ місце;
- Краснова Валентина – ПТ-17-1 – ІІІ місце.
Кафедра фізичного виховання та спорту виражає вдячність керівництву університету за наданий транспорт для перевезення команди до місця проведення змагань.
Українська