Іноземні студенти ІФНТУНГ підкорюють танцювальні вершини

Нещодавно в м.Київ проходив танцювальний конкурс  "Шаленію від кізомби", беззаперечним переможцем якого став студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

М'боро Крістіан-Бернар навчається на 4 курсі Інституту нафтогазової інженерії за спеціальністю "Нафтогазова справа". Майбутній інженер з видобування нафти і газу не уявляє своє життя без танців, чим і знаний серед студентів нашого університету.

М'боро Крістіан-Бернар під час танцю показав свою майстерність та креативність, артистизм та впевненість, харизму та нестримний запал, якими підкорив кожного глядача.

Вітаємо з перемогою!

ІФНТУНГ сприятиме розвитку талантів наших студентів!

Довідково. Кізомба , або "африканське танго" — один із наймолодших танцювальних напрямків. В Украіні кізомбу почали танцювати з 2012 року, а свої витоки він бере в Анголі початку 1980-х. Цей танець виник як суміш традиційної ангольської Семби та ангольського варіанту Меренге. Кізомба — чуттєвий, романтичний, хвилюючий та виключно парний танець.