Чергові кроки реалізації проєкту HUSKROUA/1702/6.1/0022

Днями в онлайн-режимі відбулась робоча зустріч виконавців проєкту HUSKROUA/1702/6.1/0022 «Регіональний центр навчання та моніторингу впливу електроустановок на навколишнє середовище – CRIMIGE», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Нагадаємо, що проєкт спільно реалізовується Технічним університетом Клуж-Напока  (Університетський центр в Байя-Маре (Румунія) та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу

ІФНТУНГ представляли: перший проректор і менеджер з комунікацій проєкту Олег Мандрик, завідувач кафедри екології та  координатор проєкту Ярослав Адаменко, завідувачка кафедри туризму та технічний експерт  Людмила Архипова, фінансовий менеджер проєкту, старший викладач кафедри теорії економіки та управління Тетяна Кулик, начальник відділу інформаційно-обчислювального центру Тарас Бойчук,  перекладач, доцент кафедри філології та перекладу Юлія Стахмич.

Сторонами обговорювались питання закупівлі обладнання для вимірювання вібрації, акустичного шуму й електромагнітного випромінювання для проведення подальших досліджень в рамках проєкту. Йшлося також про план моніторингу, зміст навчального посібника та лабораторного практикуму.

.