Університет сприяє випускникам у працевлаштуванні

10 листопада 2017 року відбулась ознайомча екскурсія випускників-магістрів  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу на ПАТ «Івано-Франківськцемент».

Такі заходи є в університеті традиційними. Вони належать до компетенції лабораторії організації практик та зв’язку з виробництвом ІФНУНГ і мають на меті сприяти працевлаштуванню випускників. Цьогоріч за підтримки 4-х інститутів: інженерної механіки, енергетичного, інженерно-екологічного та інформаційних технологій – в екскурсії взяли участь 40 випускників (9 спеціалізацій: ТМ, НО,ТВ, ТЗ, ПНК, ВТ, ЕТ, АТП, ПЕ). Провідні фахівці підприємства  детально ознайомили  випускників з новітнім обладнанням та сучасними технологіями. Опісля випускникам було запропоновано анкетування з перспективою я розгляду їхніх кандидатур для працевлаштування.

13-15 листопада в університеті відбудуться інші заходи зі сприяння працевлаштуванню випускників-магістрів  2017 року.