Університет отримав нове обладнання в рамках співпраці з GIZ

Нове вимірювальне обладнання для проведення інструментального  енергетичного аудиту з’явилося в лабораторії енергетичного аудиту кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики! Це стало можливим завдяки реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S2I) в Україні» і меморандуму про співробітництво між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH.

У склад набору вимірювального обладнання для проведення інструментального  енергетичного аудиту входять такі прилади:
- інфрачервоний термометр (пірометр);
- анемометр;
- люксметр;
- лазерний далекомір;
- термогігрометр з вимірювачем рівня СО2 в повітрі;
- мультиметр з струмовими кліщами;
- реєстратор температури.

Відзначимо, що цей набір підсилить лабораторію енергетичного аудиту, яка, до слова, немає аналогів на Прикарпатті.  Прилади будуть використовуватись в процесі інструментального енергетичного аудиту різних об’єктів, для підготовки фахівців за магістерською програмою «Енергетичний менеджмент», осіб, які проходять професійну атестацію і  мають намір провадити діяльність з сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем.