Трьом студентам університету призначили стипендії Президента України!

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 29 квітня 2020 року № 576 «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2019/2020 навчального року» призначено відповідну стипендію трьом студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу: Сніжані Дмитроняк (Інститут природничих наук і туризму, група ЕКО-17-1), Богдані Іванів (Інститут архітектури, будівництва та енергетики, група АМ-17-1) та Едуарду Соботнику (Інститут інформаційних технологій, група ІП-17-2).

Це успішні молоді люди, які мають вагомі досягнення у навчальній і науковій роботі та належать до числа найкращих студентів університету. Як їм це вдається? Кажуть, що будь-які досягнення – це лише один відсоток таланту та 99 відсотків праці!

«Що допомагає бути успішною студенткою? Це, найперше, бажання бути успішною в обраній сфері. Я вважаю, що для цього необхідно відповідально ставитись до навчання, раціонально використовувати свій час, щодня визначати пріоритети, ставити перед собою цілі та вміло оцінювати власні досягнення. А бажання бути кращою мені додає наполеглива праця, що постійно набирає оборотів. Беручись до будь-якої справи, стараюсь, щоб результат був якнайкращий і прикладаю для цього максимум зусиль.

Навчатися в ІФНТУНГ для мене одне задоволення, адже тут високий рівень підготовки, компетентні викладачі та багато знайомих. Знання, вміння вчитись та змога розвиватись – це все надає університет. Бути успішною студенткою приємно. Також приємно визнавати, що твої досягнення вміло оцінюють – це мотивує, додає сили, енергії та впевненості. Вважаю, що треба постійно тримати себе в тонусі, вдосконалюватись та працювати над собою», - ділиться із нами своїм секретом успішного навчання Сніжана Дмитроняк.

Богдана Іванів переконана, що завжди потрібно шукати нові ідеї та джерела натхнення: «Успіх – це не кінцева мета, а постійний процес. Це сукупність тих речей, які приносять у моє життя тільки найкраще. Перш за все, потрібно робити те, що справді по душі, адже без власного задоволення нічого дійсно хорошого не вийде. Потрібно багато працювати над собою і робити те, що ти вважаєш правильним.  Шукати нові ідеї та джерела натхнення. 

Також важливою є і підтримка рідних та друзів . Адже коли поруч є хтось, хто вірить у тебе, інколи, більше ніж ти сам віриш у себе , то успіх гарантований».

А для Едуарда Соботника запорука успіху – любов до обраної спеціальності: «Перш за все, головну роль в успіху відіграє любов до обраної мною спеціальності, а в майбутньому і професії - інженер програмного забезпечення. Також не менш важливою рисою мого характеру є наполегливість у виконанні будь-якого завдання. Палкою мотивацією для мене є ще і здорова конкуренція, а також бажання досягти високих цілей у своєму житті.

І найголовніше, що допомагає мені бути успішним  - це віра в себе і свої можливості, щоденна праця над собою, постійне самовдосконалення, підтримка рідних і друзів».

Вітаємо наших стипендіатів! Нехай це буде стимулом для подальшого саморозвитку,  самореалізації та джерелом натхнення!

 

 

Українська